KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 17154539
nr 1715 4539
Akvarell
signerad G Beetholme Fiskare i vattendrag, daterad 1885. Akvarell, bildmått: 32x46 cm, yttermått inklusive ram: 49x62 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 4 augusti 2025
kl 19:25:53
4/8 19:20:54
4/8 19:21:00